۱.اونروزی که تولدم بود،خونه محیا اینا،من محیا حانیه،عصرش تا شب کنار مهدیه فائزه و بقیه دوستام که روز فوق العاده بود و مرورش یکی از لبخندای کشدار همیشگیمه،به همون شدت و غلظت

۲.کل محرم و خونه مامان جون بودیم و هرشب با یار صمیمی و وفادار دوران دبستان رفتیم دسته دیدیم و دیدار تازه کردیم بعد یک سال

۳.عید نود و هشت،مامان جون و خاله ها و دایی اومدن ارومیه و سیزده بدر هم کنار هم بودیم که فوق العاده بود،یادمه کنار هم چپیده بودیم نصفه شب بود ما میخواستیم بخابیم یکی یه مزه میپروند و همگی تو تاریکی دراز کش،بلند میزدیم زیر خنده،بعد تصمیم میگرفتیم بخابیم،مزه پرونی نفر بعدی و.

۴.روزی که فرداش اسباب کشی داشتیم و میخواستیم برای همیشه از تهران بیایم ارومیه، با محیا رفتیم تولد ساجده و خیلی خوش گذشت

۵.مرداد ماه،ده بیست روز قبل اسباب کشی،بعد یه قهر مسخره با محیا رفتیم کافه و بعدش داشتیم از جلوی شمس رد میشدیم،رفتیم شکم چرونی،یه اقایی ام از تو یه سطل دوتا رز پلاسیده داد و گفت یکشنبه ها به همه خانوما گل رز میدن تو رستورانشون 

۶.من و مامان جون و مامانم،با محیا و خانواده مهربونشون و فاطمه،رفتیم قم،ماه رمضون بود،افطار تو یه پارک خوردیم،با تور بودیم،خیلی خوش گذشت،مخصوصا که صندلی اخریای اتوبوسو تسخیر کرده بودیم و از ظهر تا نصفه شب که برسیم خونه،فقط خندیدیم و بعد قم رفتیم جمکران و بارون میومد و محیا گوشیش شارژ نداشت رفت داد خانومه براش بزنه توشارژ،ملخا میریختن رو سرمون و جیغ میزدیم،بارون هم

۷.امتحانای نهاییمون شروع شده بود،امتحان عربی داشتیم و خب من دست و پا شکسته خونده بودم و خواب عصر بودم،محیا زنگ زد و بعد هماهنگی گفت پاشو بیا با وَن بریم امامزاده صالح:))ماه رمضون بود،عصر بود،من خوابالو،هرچی دم دستم بود تنم کردم و خوابالو رفتم دم خونشون رفتیم امامزاده صالح و برگشتنی انقد تو ماشین با اهنگ ارون افشار خوندیم و کیف داد که اون افطاری که تو صحن نشستیم خوردیم نداد و یا تجریش گردی مون،دو رسیدیم،تا سه خوندیم و فرداش امتحان دادیم،۱۸شدیم:)))

۸.مدال لبخند اخر و میندازم گردن همه ی خنده ها،خوابیدنا حرص خوردنا مسخره بازیای سرکلاس کنکور تو اموزشگاه و خوراکی خوردنامون وسط انتراک و اینکه پشتیبانا بزور میبردنمون سرکلاس و داد میزدن نون دبیر نخورید،نرقصید،یه روزی داستان این نون دبیر و تاریخی میکنم :)))❤

*هشت لبخـــــــــــند نود و هشتی*❤

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

clinic-physiotherapy.parsablog.com دانلودیک سه سوته خرید کن تحویل بگیر قالب حرفه ای آپشن های خودرو Brooke ایده نو (برنامه پولی به صورت رایگان) ترجمه متون فني آموزش نوین سئو MVM AND CHERY Catalog